Kategoriler

Blog

 

Takı ve Kristal Aşıklarının Yeni Buluşma Noktası

Kışın yeni yeni kendini hissettirmeye başladığı şu günlerde, Momenel.com içimizi ısıtacak yepyeni sezon aksesuarlarını sergilemeye başladı. 2014-2015 Kış koleksiyonu ile birlikte günümüz modern kadınlarının vazgeçilmez aksesuar markası olmayı hedefleyen marka, kalite ve şıklığı tek bir adreste uygun fiyata sunmayı hedefliyor.

Marka, tamamı ithal ve swarovski taşlı ürünlerden oluşan koleksiyon, pek çok farklı yaş grubuna ve zevke hitap edebilecek ürün çeşitliliği ile herkesin uğrak olmayı hedefliyor. Monemel.com özellikle yılbaşı ve sevgililer gününde sevdiklerini mutlu etmek isteyenlere cazip seçenekler sunuyor.

Ürün gamında, kalpli kolyeler, yılbaşına özel tasarımlı ürünler, günlük olarak kullanılabilecek zarif takılar, gümüş kolyeler ve bunların yanı sıra özel gecelerde kullanıma yönelik abiye ürünler de yer alıyor.

Estetiğin ve ihtişamın buluştuğu tasarımların adresi Monemel.com, yenilenen yüzü ile moda severleri bekliyor.

E-Bülten servisine üye olan kullanıcılarına yeni tasarımları ve ürünleri konusunda düzenli bilgi alma seçeneği sunan sitenin, kampanyalarına twitter.com/monemelofficial ve www.facebook.com/monemelofficial sosyal ağları üzerinden de ulaşılabiliyor. Sitenin blog sayfası ise en son trend haberlerini takipçileriyle paylaşıyor.