İade Şartları

Vazgeçme 

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. 

Yurtiçi Kargo iade kodumuz: 434 381 357

İade adresimiz: Emel ERÇETİN AKTUNA / Kagithane Merkez Mahallesi Ayazma Caddesi Nef 11 D Blok Ofis:34

Ürünle beraber kutunun içerisine ürünü alış tarihiniz, Ad-Soyad, iletişim bilgileriniz ve ne sebeple iade etmek istediğinizi yazmanızı önemle rica ederiz. İade edilen ürünün bedeli kredi kartınıza 3-7 gün içerisinde iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları Monemel tarafından karşılanacaktır. 

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler

Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  emel@monemel.com adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;