Franchise

MONEMEL ile sizde çevrenizi ışıldatmaya ne dersiniz?

MONEMEL’in her geçen gün büyüyen müşteri kitlesine fiziksel olarak daha da yakın olabilmek adına tüm Türkiye genelinde yeni iş ortakları aramaktayız. Tüm ürünlerin Lisanslı Swarovski Taşlarla ve altın kaplama olarak tasarlanması sebebi ile Swarovski’nin resmi iş ortağı olan MONEMEL’in iş ortağı olup kendi işletmenizi kurmanız artık çok kolay. 

MONEMEL Franchising Sisteminin Avantajları;

Marka Bilinirliği... Tüm Türkiye genelinde 6 yılı aşkın süredir çeşitli platformlarda (N11, Hepsiburada, Çiçeksepeti, Markafoni, Trendyol, Modanisa,...) aktif olarak online satış  sebebi ile marka bilinirliğinin yüksek olması, hazır müşteri portföyünün varlığı

Bilgi Birikimi... İşletme, satış, stok takibi, barkodlama, personel eğitimi konularında hazır bir sisteme sahip olunur. Aynı zamanda karlılık analizleri, minimum ve maksimum kira rakamları vb. bilgilere sahip olunması dolayısı ile minimum risk ile bilinçli bir yatırım yapmanıza fırsat sağlar.

Pazarlama Materyalleri... Monemel için özel olarak tasarlanıp üretilmiş hediye paketleri, taşıma çantaları, kataloglar, posterler, kartvizitler ile hiç bir detayla uğraşmanıza gerek kalmaz.

Ürün Seçim Desteği... Monemel’in eşsiz ürün katalogları arasından seçin yaparken zorlanmamanız adına lokasyona ve tarihe göre özellikli ürün seçimlerinde profesyonel yardım alabilirsiniz.

Mimari Proje Desteği... Monemel’in marka konsepti çerçevesinde seçilen mağazanın şekline ve büyüklüğüne göre dekorasyon çalışmaları Monemel Mimari ekibi tarafından yapılır, kontrol edilir ve sonrasında tadilat, değişim ya da görseller konusunda destek devam eder. Arzu edilirse mimari uygulama projesi çizilir ve uygulama her aşamasında Monemel Mimari ekibi tarafından kontrol edilmek suretiyle Franchise’a bırakılabilir.

Yer Seçim Analizleri ve Kiralama Süreçleri Yönetimi... Mağaza yer seçimi konusunda anlaşmalı olduğumuz konusunda uzman danışmanlardan görüşleri alınır ve istenilen bölgedeki / AVM’deki yer seçimi arzu edilirse bu uzman ekip tarafından yürütülebilir. Mağaza yer seçimi yapılırken, m2 büyüklüğü, kira değeri, cephe büyüklüğü, görünüş gibi içsel dinamiklere dikkat edilirken, mağazaların doğru bir şekilde konumlandırılmasında başarıyı yakalamak için, çevresel ve demografik özelliklerine bakılır.

İK ve Eğitim Desteği... Mağaza personelinin bulunması konusunda Franchise’larımıza destek sağlamanın yanı sıra seçilen adayların eğitiminde de aktif olarak destek almış olursunuz.
Daha detaylı bilgi için sunumu inceleyebilir, sunumu buradan indirebilirsiniz.
 

Franchise şartlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için;

İletişim
Tel: 08507499700 / 05322259650
E-Mail: emel@monemel.com

Monemel'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Emel ERÇETİN AKTUNA